O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą kreatywnych pasjonatów, dzięki którym nawet najnudniejsze wnętrze stanie się niepowtarzalnym miejscem codziennego wypoczynku. Jesteśmy pewni, że przeglądając naszą ofertę, znajdziesz rozwiązanie idealnie dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz radykalnej zmiany ubierając swoje ściany w tapetę czy nieco subtelniejszej dekoracji wnętrza poprzez powieszenie skrojonego na miarę obrazu lub naklejki. Wychodząc naprzeciw klientom stworzyliśmy sklep, w którym znajdziesz tysiące wzorów! A co jeżeli nie mamy Twojego wymarzonego? Spokojnie. Stworzymy go dla Ciebie. Napisz do nas, powiedz czego szukasz a zaprojektujemy Twoją tapetę marzeń

Jak to robimy?

Wierzymy że nasz dom to nasze środowisko. Dlatego dbamy o nie realizując nasze projekty w technologii Latex opracowanej przez firmę HP. Atrament na bazie wody nie zawierający ozonu oraz monomerów gwarantuje bezpieczeństwo, a bezwonne wydruki pozwalają na zastosowanie naszych produktów w większej liczbie pomieszczeń. Także w otoczeniu wrażliwym takim jak szpitale, przedszkola i szkoły gdzie kryteria ochrony zdrowia oraz środowiska są bardzo rygorystyczne.

Co oferujemy ?

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór gotowych wzorów. Począwszy od niesamowitych krajobrazów po abstrakcje. Uwielbiamy cieszyć oko fantazyjnymi ale jednak przemyślanymi rozwiązaniami w tej sferze. Naszym marzeniem jest, żebyś po obejrzeniu naszych propozycji wiedział jak nadać pomieszczeniom element ulotny i nieuchwytny. Nie ograniczamy się zatem tylko do tapet i obrazów! Chcemy zaproponować Ci wszechstronne dodatki. Tworzymy również niczym nie ograniczone ozdoby za pomocą lasera! Więcej na Feeo Decor.

Feeo Poland Piotr Woźniak
Adres. ul. Kasztanowa 32, 62-330 Podstolice
Nip 6671685608
Regon 301140283

tel.: +48 668 862 238
e-mail: kontakt@oletta.pl